تبلیغات
 dalirandashti - تعرض پسر 20 ساله به دانش آموزان در راه مدرسه عکس

دادگاه به دلیل تعرض این دانش‌آموز 20 ساله به نام اُون دبری به کودکان کم‌سن و سال، ساعت مشخصی را برای رفت و آمدش و اینکه از چه ساعتی تا چه ساعتی نزد چه کسی بماند، تعیین کرده بود که او باید در محدوده شهر می‌ماند و پلیس هم او را گاهی تحت نظر می‌گرفت. تعرض پسر 20 ساله به دانش آموزان در راه مدرسه دانش‌آموز مدرسه غیر انتفاعی در انگلستان که سال گذشته هم چندین بار به دانش‌آموزان کم سن و سال تعرض کرده بود، باز هم به کار شنیع خود ادامه داد. دادگاه به دلیل تعرض این دانش‌آموز 20 ساله به نام اُون دبری به کودکان کم‌سن و سال، ساعت مشخصی را برای رفت و آمدش و اینکه از چه ساعتی تا چه ساعتی نزد چه کسی بماند، تعیین کرده بود که او باید در محدوده شهر می‌ماند و پلیس هم او را گاهی تحت نظر می‌گرفت. اما پس از اینکه او به

تعرض پسر 20 ساله به دانش آموزان در راه مدرسه

دانش‌آموز مدرسه غیر انتفاعی در انگلستان که سال گذشته هم چندین بار به دانش‌آموزان کم سن و سال تعرض کرده بود، باز هم به کار شنیع خود ادامه داد.

دادگاه به دلیل تعرض این دانش‌آموز 20 ساله به نام اُون دبری به کودکان کم‌سن و سال، ساعت مشخصی را برای رفت و آمدش و اینکه از چه ساعتی تا چه ساعتی نزد چه کسی بماند، تعیین کرده بود که او باید در محدوده شهر می‌ماند و پلیس هم او را گاهی تحت نظر می‌گرفت.

تعرض پسر 20 ساله به دانش آموزان در راه مدرسه عکس

اما پس از اینکه او به یک کودک تجاوز کرد و زندانی شد، علاوه بر این جرم، او به جرم تخطی از قانون هم مجازات شد. او که در همپشایر زندگی می‌کند به دفعات و بدون اطلاع پلیس به بُستون رفت و آمد داشت.

به گزارش هافینگتون پست، وکیل وی ادعا کرده که اُون دبری برای مشاوره با وکیلش و یا موارد درسی به بُستون رفت‌وآمد داشته‌است.

تعرض پسر 20 ساله به دانش آموزان در راه مدرسه عکس

وی در دادگاه به جرم آزار و اذییت و تعرض به یک سال زندان محکوم شد.

گفته می‌شود هزینه وثیقه وی که در این یک سال خارج از زندان به سر می‌برده به اندازه حقوق جان کری وزیر امور خارجه آمریکاست.

باشگاه خبرنگاران

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


تاریخ : سه شنبه 17 فروردین 1395 | 08:33 ب.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 37 | نظرات